Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jaworznie

2 września 2019

mgr Ewa Duszyk   e-mail: dyrektor@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Akademia Ekonomiczna w Katowicach - specjalność menedżerska   
  • Wychowanie Przedszkolne
  • Surdopedagog
  • Oligofrenopedagog
  • Tyflopedagog
  • Certyfikowany Terapeuta Sensorycznej Integracji oraz dodatkowo Integracja Odruchów Dynamicznych i Posturalnych, Terapia Taktylna, certyfikat do terapii i rehabilitacji z wykorzystaniem Rezonansu Stochastycznego i Neuroformy
  • Terapeuta Pedagogiczny
  • Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

 

Kadra Pedagogiczna Przedszkola Miejskiego nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jaworznie

2 września 2019

mgr Magdalena Czarnecka       e-mail: magdalena.czarnecka@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Neurologopeda
  • Logopeda
  • Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

mgr Magdalena Szreniawa       e-mail: magdalena.szreniawa@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna
  • Oligofrenopedagog
  • Surdopedagog
  • Tyflopedagog
  • Logopeda
  • Zarządzanie Oświatą
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

 

mgr Paulina Stochmal        e-mail: paulina.stochmal@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna
  • Oligofrenopedagog
  • Edukacja i Rewalidacja Dzieci i Młodzieży z Autyzmem i Zespołem Aspergera
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

mgr Stanisława Gędłek       e-mail: stanislawa.gedlek@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna
  • Zarządzanie Oświatą

mgr Kamila Wiktorczyk - Szymiec       e-mail: kamila.wiktorczyk-szymiec@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Psycholog
  • Autyzm, Zespół Aspergera i inne całościowe zaburzenia rozwoju - diagnoza i terapia
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

mgr Monika Krawczyk       e-mail: monika.krawczyk@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Filologia Angielska
  • Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

mgr Magdalena Mistarz    e-mail: magdalena.mistarz@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna z Logopedią

mgr Katarzyna Molo  e-mail: katarzyna.molo@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  • Oligofrenopedagog

mgr Karina Jaros   e-mail: karina.jaros@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Wychowanie Wczesnoszkolne i Przedszkolne
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

 

mgr Izabela Magdziarz e-mail: izabela.magdziarz@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Wychowanie Przedszkolne
  • Autyzm, Zespół Aspergera i inne całościowe zaburzenia rozwoju - diagnoza i terapia
  • Oligofrenopedagog
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

mgr Urszula Błaszczyk   e-mail: urszula.blaszczyk@przedszkole24.jaworzno.edu.pl

  • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, i edukacja, i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną
  • Rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu, w tym z zespołem Aspergera oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwoju
  • Oligofrenopedagog
  • Glottodydaktyka i Glottoterapia-licencja

mgr Katarzyna Benedykt  e-mail:  katarzyna.benedykt@przedszkole24.jaworzno.edu.pl 

  • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

mgr Marta Brylińska e-mail: marta.brylinska@przedszkole24.jaworzno.edu.pl 

  • Pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną
  • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
  • Pedagogika Montessori oraz pedagogika lecznicza Montessori
  • Wychowanie fizyczne
  • Oligofrenopedagogika

mgr Gabriela Nieużyła - Rehabilitacja ruchowa

  • Fizjoterapeuta
  • Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego

mgr Małgorzata Beker - Logopeda

  • Neurologopeda
  • Oligofrenopedagog
  • Surdopedagog
  • Tyflopedagog
  • Nauczanie początkowe
  • Terapia pedagogiczna

mgr Danuta Zielińska - Psycholog

  • Psycholog
  • Wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka

mgr Monika Kopij - Psycholog

  • Psycholog kliniczny
  • Szkoła trenerów i psychoterapeutów
  • Terapia rodzin
  • Wczesne interwencje w następstwie traumatycznych zdarzeń u dzieci i młodzieży
  • Ukończone dodatkowe specjalizacje z zakresu diagnoza z wykorzystaniem Skali Inteligencji Stnford-Binet 5 (SB5), IDS 2 - Skali Inteligencji i Rozwoju dla Dzieci

mgr Wioleta Kotrys - Pedagog

  • Wychowanie przedszkolne
  • Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dziecka
  • Tyflopedagog

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-09-02
Data publikacji:2019-09-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:6505