Jesteś tutaj: Start / Aktualności

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Serdeczie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami i rodzeństwem na spektakl teatralny pt. "Historia zaginionej różdżki".Przedstawienie odbędzie się 18.01.2023 r.o godzinie 17.30.

Wstęp wolny.

#Edukacja Przyszłości Jaworznoto program wspierający indywidualny rozwój najmłodszych mieszkańców realizowany w szkołach i przedszkolach naszego miasta. Jego kluczowym elementem jest badanie i obserwacja predyspozycji i uzdolnień dzieci
i młodzieży. Wspólnie dbamy, by odkryte talenty, zainteresowania, pomysły i pasje mogły być wspierane i rozwijane dzięki rodzicom i opiekunom oraz poprzez lokalne instytucje, ośrodki i kluby.

Realizację tego ważnego zadania wspomaga miejska oferta Rozwiń Swój Talentbędąca ogólnodostępnym i wygodnym w użyciu informatorem online o dedykowanych, pozaszkolnych i pozaprzedszkolnych zajęciach, warsztatach, kursach i treningach rozwijających indywidualne uzdolnienia i predyspozycje najmłodszych Jaworznian.

Przedszkole dysponuje 6 miejscami wolnymi w oddziale ogólnodostępnym dla dzieci pięcioletnich i sześcioletnich.

Drodzy Rodzice.

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Jaworzna nr ED.0050.4.2023 z dnia 10.01.2023 r. :

• Składanie potwierdzeń o kontynuowaniu przez dziecko edukacji w Przedszkolu Miejskim nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi
    i Specjalnymi w Jaworznie odbywać się będzie w dniach  23 - 29.01.2023r. ;

• Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola odbywać się będzie w dniach 30.01 - 10.02.2023r.  za pośrednictwem systemu rekrutacji elektronicznej:

Szczegółowy harmonogram rekrutacji:

Lp.

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu uzupełniającym

1.

Składanie potwierdzeń o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym

23 stycznia 2023 r.

29stycznia 2023 r.

2.

Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

30stycznia 2023 r.

- 10 lutego 2023 r.

8 maja 2023 r.

12maja 2023r.

3.

Podanie do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

27 lutego 2023 r.

16 maja 2023 r.

4.

Składanie pisemnych potwierdzeń woli zapisu dziecka w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane

27 lutego 2023 r,

-6marca 2023 r.

16 maja 2023 r.

19 maja 2023r.

5.

Podanie do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych

13 marca 2023 r.

22 maja 2023 r.

6.

Procedura odwoławcza

od 13marca 2023 r.

Od 22maja 2023 r.

Przedszkole marzeń

''Właśnie mija pierwszy rok, od kiedy przedszkolaki z Łubowca uczą się i bawią w rozbudowanej, wyremontowanej, nowoczesnej i wygodnej siedzibie. Maluchy korzystają z przestronnych, doskonale wyposażonych sal i pięknego ogrodu. Wszyscy chwalą sobie te zmiany.''

Przedszkole jak z marzeń - MCKiS Jaworzno

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI KOŃCZĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ

Drodzy Rodzice!

Wkrótce Wasze pociechy staną się uczniami Szkoły Podstawowej.

Oddajemy w Wasze ręce niezmiernie ważny dokument - arkusz gotowości szkolnej,

który ma istotne znaczenie na starcie edukacji Waszych dzieci.

Glottodydaktyka i Glottoterapia

5 grudnia 2019

Glottodydaktyka i glottoterapia

Glottodydaktyka ojczystojęzyczna (zwana także popularnie „metodą Rocławskiego”) to system edukacyjny stworzony przez prof. Bronisława Rocławskiego, polskiego językoznawcę i logopedę, specjalistę w dziedzinie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Dzięki glottodydaktyce dzieci znakomicie rozwijają się umysłowo, są kreatywne i odkrywają właściwe mechanizmy leżące u podstaw poznania języka polskiego i matematyki.

Ten system edukacyjny znakomicie służy też tym uczniom, których nie nauczono czytać, pisać i liczyć, których nazwano dyslektykami, dysortografikami, akalkulikami itp.

ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI "OFERUJEMY"

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: